Hakkımızda

TOPRAK ÇEVRE VE ATIK YÖNETİMİ PROJE MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen Çevre Danışmanlık ve Toprak Kirliliğinin Kontrolü ve Noktasal Kaynaklı Kirlenmiş Sahalara Dair Yeterlilik Belgeleri ile Çevre Danışmanlık hizmeti, ÇED Raporlarının hazırlanması, Atıksu ve İçme Suyu Arıtma Tesisi Projelendirilmesi ve Kurulumu ve Toprak Kirliliği Danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.

Toprak Çevre, çevre danışmanlık ve mühendislik hizmetlerinden, yatırım danışmanlığına; işletme hizmetlerine, çevresel analiz etütlerine ve proje geliştirme hizmetlerine uzanan geniş bir yelpazede hizmet sunmakta olup, çevre politikalarını doğaya ve doğanın bir parçası olan insana teknolojik yenilikleri de arkasına alarak saygın çözümler üretmektedir. Her biri alanında yetkin çalışanlarımız, güven odaklı hizmet kültürümüz ve yıllara dayanan deneyimimiz ile etkin projelere imza atarak yol gösterici, disiplinli ve profesyonel çalışma anlayışımızla hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan aldığımız geniş kapsamlı yetki belgelerimiz doğrultusunda uzman mühendislerimiz ile sizlere çevre sektöründe üst düzey bilimsel ve teknolojik yöntemlerle sürdürülebilir en uygun ve kaliteli çözümler sunmaktayız.